maximální důraz na bezpečnost

Bezpečnost je pro nás na prvním místě, ať už jde o stabilitu a provozní bezpečnost stromů, tak při samotném provádění prací.

Využíváme nejnovějších technologií, čímž vnášíme revoluční způsoby do realizace prací. Kde nám to okolí dovoluje, používáme techniku vybavenou speciálním příslušenstvím pro odvedení práce rychle, efektivně a hlavně bezpečně. 

Poskytujeme rizikové kácení, ošetření stromů, plošné výřezy náletových dřevin, štěpkování, likvidace pařezů, frézování..

V rámci spolupráce provádíme pomocí stromolezecké techniky kompletní péči o vaše stromy. Způsobilost pro odbornou péči zajišťují certifikáty ETW a ČCA. 

bezpečnost

Pomocí nejnovějších technologií jsme schopni provádět práce rychle, efektivně ale hlavně bezpečně.

certifikace

Poskytujeme služby zastřešené certifikáty ETW a ČCA.

vše na jednom místě

Díky technické vybavenosti provádíme většinu prací z vlastních zdrojů.

Manipulátor + autojeřáb

Manipulátor vybaven plošinou a kulatinovými kleštěmi využíváme pro bezpečné uchycení a odsazení stromu. Pro zvládnutí náročnějších úkolů disponujeme také autojeřábem. více informací

 

Vyvážecí technika

Dle požadavků dané zakázky vybíráme z flotily našich vyvážeček. více informací

 

Menzi muck A71 4x4+

V nepřístupných či svažitých terénech využíváme kráčejicího bagru vybaveného různým příslušenstvím pro pokácení, manipulaci a úklid dřevní hmoty. 

Doosan DX140LCR

Při potřebě vykácení nežádoucích dřevin v relativně přístupných terénnech a na větších plochách využíváme pásového bagru a stříhací hlavice.

Ivan Rozum
Jeřábnické práce, manipulační technika
Jakub Rozum
Výroba biomasy, vyvážení kulatiny a klestu
Patrik Rozum
Zemní práce, rizikové kácení